YEDEK PARÇA

ÇETİN VOLKSWAGEN ÖZEL SERVİSİ bünyesindeki yedek parça ünitesi, tam donanımlı bir bilgisayar altyapısı ile sürekli güncellenmekte ve sürekli takviye edilmektedir. Eksilen yedek parçalar depoya anında alınmakta ve böylece parça sıkıntısı yaşanmamaktadır. Sistematik tasnifi sayesinde de anında ulaşılmakta ve ideal saklama şartlarında saklanmaktadır.

Araçlarımızdaki güvenin , konforun ve emniyetin devamı için “Orijinal parçalar” yerine gerçekte sadece ebatlarının birbirine uyması nedeniyle kullanılan yan sanayi parçaların ; kalitesinden emin olmadığınız menşei belli olmayan parçalarla riske edilmemesi çok önemlidir. İlk alımda tasarruf sağladığı düşünülen birçok parçanın uzun vadede sizlere daha büyük mali külfetler hatta telafisi imkansız riskler getirme riski mevcuttur. Hemen her üreticide olduğu gibi markamızın orijinal yedek parçaları çok kapsamlı testlerden geçmekte tasarım ,üretim sevkiyat ve stoklama aşamalarında belirli standartlara uygun ve her aşaması üretici tarafından belirlenmiş en iyi ortamlarda sunulmaktadır . 

Amortisör

Orijinal bir amortisör yerine sadece yerine uyan bir amortisör seçimi muhtemelen hatalı spektlerde ve orijinal amortisörün karakterine uymayan hatalı amortisör seçimi anlamına gelir ki otomobilin yol tutuşunu kötü anlamda etkiler. Araç virajlarda daha zor kontrol edilir hale gelebilir hatta uygun olmayan amortisörler bazı durumlarda bu frenleme performansını da zayıflatabilir.

Bujiler

Daima aracınızın motoruna uygun ve imalatçı tarafından onaylanmış bujiler kullanmalısınız. Uygun olmayan buji kullanımı ilerde ağır motor hasarlarına neden olabilir bu durumda garanti de devre dışı kalacaktır. Motorda kötü ateşlemenin sonucu olarak ortaya çıkan kötü yanma katalizöründe uğrayabileceği olası zararlar ortaya çıkarabilmektedir Motor performanslı , rölanti devrinin düzenli olması , maksimum yakıt tasarrufu ancak orijinal buji kullanılması ile sağlanabilir.

Egzozlar

Yerine uyan her egzoz gerçekte aracınıza uyumlu olmayabilir. Egzozun performans değerleri motorun performansına etkisini belirler. Egzoz ömrü , gerçekte egzozun kalitesini ölçmek için iyi bir kriterdir. Orjinal egzozların ömrünün yan sanayi egzozlarla asla mukayese edilemediği bilinen bir gerçektir. Orijinal egzozla rahatça geçilebilen ses testlerinden orijinal olmayan egzozlarla geçilemediği bilinmektedir.

Filtreler

Otomobillerimizde birçok farklı tip filtre farklı teknolojileri yansıtmaktadır.

Hava Filtreleri

Motor ancak doğru hava-yakıt karışımı ile istediğiniz yüksek performansı gösterebilir. Bu da elbette emilen havanın temiz olmasıyla mümkündür. Uygun hava filtreleri kullanımı doğru hava-yakıt karışımının oluşmasını sağlarken kullanıcıya yakıt tasarrufu sağlar. Motor üretici tarafından belirtilen maksimum performansını sunar.

Yağ Filtreleri

Motor yağını tozdan , aşınmayla oluşan istem dışı parçacıklardan temizler. Yağlanması planlanan bölgelere yalnızca temiz motor yağının ulaşmasını sağlar. Motor durdurulduğunda filtredeki yağın geriye kaçmasını engelleyen emniyet valfleri , motor yeniden çalıştığında yağ basıncının hızla oluşmasını sağlar. Tolerans dışı filtreler daha erken bozulacak , yağ akışını bir müddet sonra giderek artan şekilde yavaşlatacak ve motora ciddi zararlar verecektir.

Yakıt Filtresi

Motorları su ve yakıt deposundaki tortulardan arındırır. Motorun düzenli çalışmasını sağlarken aynı zamanda ömrünü de uzatır.

Polen Filtresi

Klima sistemine yerleştirilen bu filtreler is , duman ,polen , toz gibi istenmeyen maddelerin aracın içine girişini engeller . Uygun olmayan ucuz çözümler için seçilen polen filtreleri ilerde sistemde bakterilerin üremesine ve hava sirkülasyonu ile bunun aracın içine dolmasını sağlar elbette bu durumda uğranacak zarar çok daha fazladır.

Diğer Servislerimiz

Lastikler & Süspansiyon Rot Balans

Oto Kaporta Boya

Periyodik Bakım

Yedek Parça

Elektrik Elektronik Sistemi

Arıza Tespit

Garantili hizmet yapılır

Her zaman en uygun fiyat ve en kaliteli ürün politikasıyla Çetin Volkswagen Özel Servis hizmetinizde. Örnek Firma olarak her zaman sizlere en iyi hizmeti vermek için caba sarf ettik. Çetin Volkswagen Özel Servis olarak siz değerli müşterilerimizle daha iyi iletişime geçebilmek için web sitemizi oluşturduk. Web sitemiz üzerinden bizimle temasa geçebilir, firmamız ile ilgili yorum ve eleştirilerinizi bize iletebilirsiniz.

Çetin Volkswagen Özel Servis çalışma hayatına 2003 yılında başladı. Bu uzun serüvenimizde yanımızda olduğunuz ve bize güvendiğiniz için sonsuz teşekkürler.

  • En Doğru Sonuçlar
  • Son Teknoloji
  • Uzman Kadro
  • Detaylı Raporlama
  • Ekonomik Çözümler
  • Güvenilir Ekspertiz
  • Ve Süprizler…

En Uygun ve En Kaliteli Servis Hizmeti İçin Bize Ulaşın!