HİZMETLERİMİZ

Tüm Volkswagen Grubu Araçlar için özel tamir ve bakım servisi
Tecrübeli teknik kadromuz volkswagen servisimizde ihtiyacınız olan tüm konularda en kaliteli servis hizmeti sunacaktır

Arıza Tespit

Bilgisayarlı arıza tespiti, arabanızın elektronik kontrol ünitesine bağlanan bir makine ile, arabanızda olan tüm arızaların bulunması …

Elektrik Elektronik Sistemi

Oto Elektrik Tamir konusunda tecrübeli ve deneyimli uzman kadromuz ile sizlere uygun fiyatlarla oto elektrik tamiri …

Periyodik Bakım

Alman Araç Üreticileri Benzinli Ve Dizel Araçlar İçin; 15.000 km de bir Periyodik bakım yapılmasını tavsiye etmektedir. Fazla Kilometre Yapmayan …

Oto Kaporta Boya

Araçlarınızın kaportasında oluşan küçük ya da büyük tüm göçükleri aracınızın boyasına zarar vermeden eski haline …

Lastikler & Süspansiyon Rot Balans

Aracınızda güvenli ve konforlu bir sürüş elde edebilmeniz için aracınızın arka tekerleklerinin ön tekerleklerinin hizasında olması, aynı…

Yedek Parça

ÇETİN VOLKSWAGEN ÖZEL SERVİSİ bünyesindeki yedek parça ünitesi, tam donanımlı bir bilgisayar altyapısı ile sürekli güncellenmekte ve …

BİZE GÜVENEBİLİRSİNİZ

        ÇETİN VOLKSWAGEN ÖZEL SERVİS Araç bakım ve arıza işlerinde profesyonel ekibi ile siz müşterilerine en kaliteli hizmeti sunmaktadır. Araçlarınızın iyi bir performans ile çalışmasını ve yol güzergahınızda problem çıkartmamasını istiyorsanız ÇETİN VOLKSWAGEN ÖZEL SERVİS’den hizmet alabilirsiniz. Ankara çevresinde sizlere en iyi hizmeti sunmaya devam etmekteyiz.
 • Periyodik Bakım
 • Arıza tespit
 • Mekanik
 • Yedek parça
ÇETİN VOLKSWAGEN ÖZEL SERVİS de verilen periyodik bakım hizmetleri ve kontroller, otomotiv üreticisinin tavsiyeleri doğrultusunda gerçekleştirilmektedir. Periyodik bakım, araca belli sürelerde yapılması gereken koruyucu nitelikteki bakımlardır. Aracınızın bakımları bazı etkenler doğrultusunda gerçekleştirilmektedir.
 • Arıza Tespit
 • Periyodik Bakım
 • Mekanik
 • Yedek Parça

ÇETİN VOLKSWAGEN ÖZEL SERVİS olarak kendimizi sürekli yenileyerek ve düşük maliyetler, uygun fiyatlar ve güvenilir orijinal malzemeler ile verdiğimiz hizmetler ile müşteri memnuniyetini de yanımıza alarak işimiz ile ilgili her konuda olduğu gibi kaliteli hizmet konusunda da en iyisini sunabilmek için tüm gücümüzle çalışmaktayız.

 • Arıza Tespit
 • Periyodik Bakım
 • Mekanik
 • Yedek Parça

EN İYİ HİZMETLERİMİZ

Elektrik Servisi

Volkswagen Grubu Araçlarınızın tüm elektrik, elektronik arızalarının tespiti, en uygun koşullarda giderilmesi, ve gerekli bakımları için uzman kadro ve tecrübe.

Akü ve Elektrik Bakımı

Tüm araç elektrik sistemi AKÜ, sigorta, şarj dinamosu, marş, start stop sisteleri arıza tespit, tamir bakım yedek parça temini volkswagen servisimizde…

Fren Sistemi Kontrol ve Tamiri

Otomobillerin en önemli yedek parçalarının başında olan fren balatası ve fren diski, sürtünme prensibiyle çalıştığından zaman içerisinde değiştirilmesi gerekmektedir.

Lastik Kontrolü

Lastiklerinizin kontrolüne çok az da olsa zaman ayırmalı ve ayda bir düzenli olarak kontrolünü sağlamasınız. Üstünden geçtiğiniz küçük çukurların, keskin ve sivri uçlu yabancı maddelerin ya da hız kasislerinin taşıtınızda ve lastiklerinizde nelere yol açtığını fark edemeyebilirsiniz.

Motor Arıza Onarımı

Teknik açıdan otomobiller gittikçe daha karmaşık hale gelmekte ve servisler için daha da zorlayıcı olmaktadır. Bunun sebebi modern motor yönetim sistemlerinin yakıt enjeksiyonu sürecini elektronik olarak kontrol etmesidir.

Kayış Kontrolleri

Triger kayışı, otomobilin en önemli parçalarından birisi olarak bilinmektedir. Özellikle kopması ya da eskimesi sonucunda, otomobile kalıcı zararlar verebilecek kadar büyük hasarlara neden olabilmektedir.

En Uygun ve En Kaliteli Servis Hizmeti İçin Bize Ulaşın!