KAPORTA BOYA

Araçlarınızın kaportasında oluşan küçük ya da büyük tüm göçükleri aracınızın boyasına zarar vermeden eski haline getiriyoruz. Aracınızda oluşan daha büyük hasarlarda ise sizin seçiminize göre dilerseniz muadil dilerseniz orjinal parça kullanarak aracınızın hasarını gideriyoruz. Ayrıca eğer aracınızın şasesindede bir hasar oluştuysa hiç endişelenmeyin. Çünkü bilgisayarlı hasas cihazlarımızla Volkswageninizin şasesini eski durumuna getiriyoruz.

Boya hizmetini bünyesine katmış olan servisimiz bu konuda da tüm bilgi birikimi ve desteğini size sunmaktadır. Kaporta konusunda uzun yıllara dayanan birikim ve tecrübenin ve bu sektörde tanınır olmanın verdiği güvenle müşterilerimize bekledikleri hizmeti sunmaktayız. Şimdi de geniş ve bilgili kadro bu hizmeti sürdürmektedir. Poliçe,Sigorta,Hasar Maliyeti, Ekspertiz işlemlerini ÇETİN VOLKSWAGEN ÖZEL SERVİS güvencesiyle gerçekleştiriyoruz.

Boya Koruma, Oto Boya, Oto Kaporta, Pasta/Cila

Diğer Servislerimiz

Lastikler & Süspansiyon Rot Balans

Oto Kaporta Boya

Periyodik Bakım

Yedek Parça

Elektrik Elektronik Sistemi

Arıza Tespit

Garantili hizmet yapılır

Her zaman en uygun fiyat ve en kaliteli ürün politikasıyla Çetin Volkswagen Özel Servis hizmetinizde. Örnek Firma olarak her zaman sizlere en iyi hizmeti vermek için caba sarf ettik. Çetin Volkswagen Özel Servis olarak siz değerli müşterilerimizle daha iyi iletişime geçebilmek için web sitemizi oluşturduk. Web sitemiz üzerinden bizimle temasa geçebilir, firmamız ile ilgili yorum ve eleştirilerinizi bize iletebilirsiniz.

Çetin Volkswagen Özel Servis çalışma hayatına 2003 yılında başladı. Bu uzun serüvenimizde yanımızda olduğunuz ve bize güvendiğiniz için sonsuz teşekkürler.

  • En Doğru Sonuçlar
  • Son Teknoloji
  • Uzman Kadro
  • Detaylı Raporlama
  • Ekonomik Çözümler
  • Güvenilir Ekspertiz
  • Ve Süprizler…

En Uygun ve En Kaliteli Servis Hizmeti İçin Bize Ulaşın!